Tahmini Okuma Süresi: 1 Dakika

Merhaba

Adım Atakan Temel. 1985 Sakarya doğumluyum ve doğduğum yerde yaşıyorum. VESTEL markasında 10 yılı geçkin süredir teknisyenlik yapmaktayım. Blog yazarlığını 2005(MYSpaces) yılından beri yapıyorum. 2014 yılında atablog.org üzerinden yazmaya devam ederken 2019 yılında host firması ile yaşadığım sorun sebebi ile tüm yazılarımı, içeriğimi ve veri tabanımı kaybettim. Aslında yeniden başlamayı pek düşünmüyordum. Ancak dayanamadım ve yeni bir başlangıç yapmaya karar verdim. Sil baştan başlamak gerek bazen. İnşallah daha önceden edindiğim deneyimler sayesinde eskisinden çok daha iyi bir blog ortaya çıkarmayı başarabilirim. Hiç bir kazanç amacı gütmüyorum ve bu yüzden daha önceleri olduğu gibi banner reklam almayı düşünmüyorum. Fikirlere ve eleştirilere her zaman açığım. Bu yüzden yapacağınız yorumlar benim için çok değerli. Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum.

Kıymetli okuyucum, blog içeriğimi “İnsan Hakları Beyannamesi” başta olmak üzere T.C. Yasalarına ve örf , adetlerimize uygun şekilde hazırlamaya özen gösteriyorum. Düşüncelerinizi yorum olarak yazabilir veya atakantemel@gmail.com adresime yazabilirsiniz. Lütfen “Gizlilik Politikamız” a bakın.

ÖNEMLİ NOT: Bu site 5651 no.lu yasa ile tanımlanan bir haber sitesi DEĞİLDİR. Haber yayını YAPMAZ! Türkçe yazılan düşünce, tespit ve bilgi birikimlerinin aktarıldığı özgür ve özgün, kendine has tasarımı ile yayın yapan bir kişisel BLOGDUR.